Philips Massive Algiers Aplik Siyah 1X60W 16188/42/10

Sensör	Hayır
Görünüm	Klasik
Materyal	Alüminyum, Sentetik
Ek Özellikler	Hayır
IP Koruma Sınıfı	IP44
Led Ürün	Ledsiz
Duy	E27
Ampül Tipi	Şeffaf Ampül
Ampül Dahil	HAYIR
Güç Tüketimi	1 x 60W
Ürün En 	187
Ürün Boy 	123
Ürün Yükseklik 	446
Koli En 	134
Koli Boy 	197
Koli Yükseklik 	431


Royal Philips Dünya Markasıdır.  

Philips, Massive, Lirio, Eseo, Bright, Podium markalarını Dünyada milyonlarca tüketiciye ulaştırmaktadır.  

Philips İnsanlara Fark Yaratan Yenilikler Sunar.  
Royal Philips, Tüketici Ürünleri ve Aydınlatma, Sağlık Hizmeti alanlarında anlamlı yenilikler sağlayarak insan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Philips; enerji tasarruflu aydınlatma çözümleri, kalp sağlığı, akut bakım, evde bakım, yeni aydınlatma uygulamaları, erkek tıraş ve bakım setleri ve ağız sağlığı hizmetlerinde Dünya lideridir.  

İlk Philips ampulün üretilmesinden bu yana, 120 yılı aşkın süredir, Philipsin Aydınlatma Uzmanlığına ek olarak yenilik ve insan odaklı yaklaşım her zaman philipsin odak noktasında yer almıştır.  

Philips aydınlatma tarafından geliştirilen aydınlatma sistemleri insanların üretken, rahat ve güvenli hissetmelerini sağlar. Ortamları değiştirir ve mekânları güzelleştirirler.  

Philips, Avize & sarkıt, enerji tasarruflu ampuller, led ampuller, aplik, masa lambası, abajur, çocuk odası aydınlatma, lambader, spot lamba & downlight, tavan lambası & plafonyer, Led Aydınlatmalar, Ambians Aydınlatma, dış mekân & bahçe aydınlatma ürünlerinde dünya standartlarında ürettiği ürünleri avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.  

Philips Aydınlatma; ev dekorasyonu, ofis aydınlatma, hotel aydınlatması, mağaza aydınlatma, salon aydınlatma, bahçe aydınlatma, yatak odası aydınlatma, banyo ve mutfak aydınlatma, çocuk odası aydınlatma, havuz aydınlatma ve LED aydınlatma alanlarında özgün ve çağdaş tasarımlar sunmaktadır.

http://www.facebook.com/TeknikerOnline

http://https://twitter.com/aydinlatmaavm

http://https://www.instagram.com/aydinlatmaavm/

http://https://www.linkedin.com/in/tekniker-elektrik-00b8aa16b/


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır